Kod rabatowy wykorzystasz też na naszych nowych zajęciach "Python dla nastolatków" (12-14 lat).
 

 

 

+48 517 03 02 02
biuro@fanrobot.pl

facebook.pl/robotyka

Nasz adres:

Jesteśmy na Starym Mieście
ul. Bednarska 15a (za Hotelem Elbląg)

82-300 Elbląg

Kontakt z nami:

FanRobot - Nauka i Zabawa
ul. Bednarska 15a (za hotelem Elbląg)
82-300 Elbląg

tel. 517 03 02 02
biuro@fanrobot.pl
www.fanrobot.pl

 

 

Więcej o naszych zajęciach

Akademia YouTube
(9-12 lat)

Na warsztatach Akademii Youtube uczymy, jak korzystać z szeregu programów do obróbki video, audio oraz projektowania graficznego. Pokazujemy jak przy niewielkich nakładach kręcić ciekawe i angażujące filmy różnego typu.

Młody programista
(8-11 lat)

Programowanie blokowe w Scratch i nie tylko. Rozbudowana tematyka: tworzenie gier, programowanie Minecraft w LUA, roboty, drony, druk 3d, Ozoboty, ScottieGo!, MakeyMakey, cyfrowe miasto, elektronika.
 

Robotyka z angielskim
(7-10 lat)

Budowa i programowanie robotów na zestawach Lego WeDo 1.0 i 2.0, Lego Mindstorms EV3 oraz QScout, programowanie ozobotów. Gry i zabawy językowe z robotem EMYS. Poznanie działania przekładni
i czujników.

 

Kod rabatowy wykorzystasz na zajęciach:

Programowanie dla zaawansowanych
(10-12 lat)

Programowanie tekstowe zaawansowanych robotów w świecie Minecraft. Tworzenie własnych modów. Wykorzystanie języka Python do programowania własnych mini gier w Minecraftcie oraz płytki elektronicznej Microbit.

Podstawy programowania
(9-11 lat)

Programowanie w świecie Minecraft. Zapoznamy się z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna. Uczestnicy będą tworzyć algorytmy w języku blokowym LUA.

Wstęp do programowania
(7-8 lat)

Zajęcia matematyczne w świecie Minecrafta. Ćwiczymy na nich myślenie algorytmiczne oraz umiejętności matematyczne niezbędne na bardziej zaawansowanych etapach nauki programowania.

Parę słów o nas:

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą robotyki i programowania w Elblągu. Nasze kursy realizujemy od 2013 roku. Nasza kadra to nauczyciele z pełnym przygotowaniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. To nauczyciele m.in. informatyki czy matematyki na co dzień pracujący w elbląskich szkołach. To także pasjonaci informatyki i wykorzystania nowych technologii w edukacji. 

W 2016r. otrzymaliśmy tytuł "Miejsca Odkrywania Talentów". Od 2017 roku jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem mindCloud, ogólnopolskiej sieci szkół programowaniai kompetencji cyfrowych, zdobywcy nagrody w konkursie Innovation 2017. Ponadto jesteśmy partnerem Minecraft w Edukacji certyfikowanym przez Microsoft.

Uważamy, że programowanie to język przyszłości. Naszą misją jest przygotowanie najmłodszych do mądrego i świadomego korzystania z nowych technologii. Zajęcia z programowania dla dzieci w MindCloud to nauka myślenia abstrakcyjnego przez gry i zabawę. Co roku na początku września ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci z klas I-III o tematyce robotyki i ekologii. Na zaproszenie wychowawców klas prowadzimy również warsztaty w szkołach podstawowych. Od początku naszej działalności prowadzimy półkolonie letnie i zimowe z robotami i programowaniem pokazując młodym inżynierom jak kreatywnie korzystać z komputera w czasie wolnym od szkoły. Organizujemy również pełne zabawy urodziny dla dzieci.

ODBIERAM KOD

ZAPISY NA ZAJĘCIA W FANROBOT 2023/24


ODBIERZ KOD RABATOWY -216ZŁ
 

WYKORZYSTAJ KOD NAJPÓŹNIEJ DO 10 WRZEŚNIA 2023.
PAMIĘTAJ, ŻE ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA

WAKACJE 2020