+48 517 03 02 02
biuro@fanrobot.pl

facebook.pl/robotyka

Nasz adres:

Jesteśmy na Starym Mieście
ul. Bednarska 15a (za Hotelem Elbląg)

82-300 Elbląg

DLA DZIECI: 6-12 LAT (klasy 0 - VI)

 

Zajęcia z robotyki to doskonałe połączenie nauki i zabawy. Podczas konstruowania robotów z Lego Mindstorms EV3 lub Lego WeDo dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i poznają fascynujący świat techniki. Krok po kroku budują robota, którego ożywiają za pomocą obrazkowego języka programowania.  

 

Podczas zajęć dzieci poznają działanie m.in. przekładni pasowej, zębatej, ślimakowej, oraz czujników ruchu, przechylenia, podczerwieni, koloru, dotyku. Ćwiczą liczenie, kreatywność, logiczne myślenie oraz rozwijają wyobraźnię i motorykę małą.

 

Zapraszamy na nasze warsztaty klasy szkolne oraz zerówki. Istnieje możliwość organizacji w Państwa szkole/przedszkolu pojedynczych spotkań z robotyką i programowaniem jak również cyklicznych zajęć np. 1x w miesiącu.

 

Zajęcia z robotyki prowadzimy w dwóch grupach wiekowych. Klasy 0 - III pracują na klockach Lego WeDo, natomiast klasy IV - VI na klockach Lego Mindstorms EV3. Posiadamy 6 mobilnych stanowisk do robotyki wyposażonych w laptopy niewymagające dodatkowego zasilania. Dzięki temu możemy przeprowadzić zajęcia w każdej klasie. Czas trwania naszych warsztatów to 60 - 120min (w zależności od grupy).

 

Zapraszamy również do współpracy przy organizacji dni nauki, festynów szkolnych.
Mamy także wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych dofinansowanych przez Unię Europejską. 

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 517 03 02 02 lub napisz na biuro@fanrobot.pl, prześlemy ofertę do wydrukowania (pdf).

 

 

OFERTA DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I PRZEDSZKOLI